• Suomi
  • Eesti
  • Latviešu valoda
  • Lietuviškai

Asiakaspalvelu ja logistiikka

Triolabin keskus: p. 0201 226 600 / info@triolab.fi
Keskus avoinna maanantaista torstaihin klo 8:30-16:00 ja perjantaisin klo 8:30-15:00.

Tilaukset täältä

 

Hanna Appel
Logistiikka
hanna.appel@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Carita Essén-Pukari
Sopimuskoordinaattori
carita.essen-pukari@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Mira Lehtinen
Taloushallinnon assistentti
mira.lehtinen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Seija Nieminen
Myyntiassistentti
seija.nieminen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Saara Pirhonen
Assistentti
saara.pirhonen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Juha Ruoho
Varasto
juha.ruoho@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Terhi Salminen
Assistentti
terhi.salminen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Sari Vilen
Logistiikka
sari.vilen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Sari Harju (äitiyslomalla)
Taloushallinnon assistentti

 

 

 

Heidi Heinonen (äitiyslomalla)
Myyntiassistentti