• Suomi
  • Eesti
  • Latviešu valoda
  • Lietuviškai

Asiakaspalvelu ja logistiikka

Triolabin keskus: p. 0201 226 600info@triolab.fi
Keskus avoinna maanantaista torstaihin klo 8:30-16:00 ja perjantaisin klo 8:30-15:00.

Tilaukset täältä

 

Hanna Appel
Ostot ja logistiikka
hanna.appel@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Carita Essén-Pukari
Asiakaspalvelu, sopimukset
carita.essen-pukari@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Heidi Heinonen
Ostot ja logistiikka
heidi.heinonen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Mira Kaaresvirta
Asiakaspalvelu, Team Leader
mira.kaaresvirta@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Seija Nieminen
Asiakaspalvelu, tilaukset
seija.nieminen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Leena PajukiviLeena Pajukivi
Asiakaspalvelu, laskutus
leena.pajukivi@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Saara Pirhonen
Asiakaspalvelu, laskutus
saara.pirhonen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Juha Ruoho
Varasto
juha.ruoho@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Terhi Salminen
Asiakaspalvelu, tilaukset
terhi.salminen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Ilkka Uoti
Varasto
ilkka.uoti@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Sari Vilen
Ostot ja logistiikka, Team Leader
sari.vilen@triolab.fi
p. 0201 226 600

 

 

Sari Harju (äitiyslomalla)
Taloushallinnon assistentti